EMS – nowa forma treningu, która wzbudza zainteresowanie

EMS- szybka droga do idealnego ciała
EMS- szybka droga do idealnego ciała
Sierpień 1, 2017
Pokaż wszystkie

EMS – nowa forma treningu, która wzbudza zainteresowanie

EMS – nowa forma treningu, która wzbudza zainteresowanie

Trenujesz na siłowni? Zajmuje Ci to około od 3 do 4 dni w ciągu tygodnia? Nowa forma treningu, która przebojem wkracza do świata sportu, zdobywa zaufanie coraz większej ilości osób, może być odpowiednim rozwiązaniem. Jak często rezygnowałeś z treningu, ponieważ po ciężkim dniu, po pracy nie miałeś zbyt dużo motywacji by jeszcze wstąpić na siłownie. Teraz trening nie musi już kojarzyć ci się z wysiłkiem i zmęczeniem.

EMS trening, który nie męczy, a przynosi zadowalające efekty

 Ems to nowa forma treningu polegająca na stymulacji mięśni poprzez impulsy prądu elektrycznego. Specjalne urządzenie wysyła do naszego ciała impulsy o odpowiednio dobranym natężeniu, w skutek którego mięśnie nad którymi aktualnie pracujemy kurczą się i rozkurczają. Wykonują pracę, która porównywalna jest do wysiłku na siłowi. Przy czym, my nie wykonujemy żadnych ćwiczeń. Podczas zwykłego treningu na bieżni czy na innym urządzeniu, nasz mózg wysyła do mięśni impuls- informację, że podjęliśmy działanie wysiłkowe, nasze mięśnie w odpowiedzi na to kurczą się i rozkurczają. Elektro symulator podczas treningu EMS sam wysyła do mięśni ten sam sygnał, zastępuje mózg, dzięki temu ćwiczenia są tu nie potrzebne.

Oczywiście dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów wskazane jest posiłkowanie się aktywnością fizyczną i odpowiednim odżywianiem, nie mnie jednak to impulsy elektryczne wykonują całą pracę.

Jakie są efekty takiego treningu?

Efekty są bardzo zadowalające. Już 30 min takiego treningu z powodzeniem zastępuje nam 90 minutowy wysiłek na siłowni. W dodatku za pomocą EMS zdecydowanie skuteczniej wytrenujemy nawet głębokie mięsnie, trudne do wyćwiczenia w sposób tradycyjny. Efekty możemy zauważyć już po kilku seriach treningowych. Aby osiągnąć zamierzone efekty zaleca się pracę z trenerem lub instruktorem, który dobierze odpowiednią moc impulsów do naszego stopnia zaawansowania. Trening EMS skutecznie modeluje sylwetkę, zwalcza cellulit, ujędrnia mięśni i wzmacnia nasze ciało.

Jak zacząć ćwiczyć?

Nie potrzebujemy żadnego przygotowania, zacząć możemy kiedy tylko chcemy. Nie musimy być wysportowani, ani specjalnie aktywni fizycznie, nawet bóle pleców nie są w stanie nas wykluczyć z tego treningu. Jedyne co musimy zrobić w celu zaczęcia treningu to ubrać odpowiedni kostium, złożony z kamizelki, pasa biodrowego i opasek na uda i ramiona. To on powoduje że do naszych mięśni trafiają impulsy.

Zamień swój trening na siłowni na 30 min treningu EMS i sam porównaj efekty. Wybierz ten sposób który bardziej Ci odpowiada.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok