EMS- zadbaj o ciało bezpiecznie
EMS- zadbaj o ciało bezpiecznie
Sierpień 1, 2017
Elektrostymulacja sposobem na piękną sylwetkę
Sierpień 16, 2017
Pokaż wszystkie

EMS- szybkie i zdrowe rezultaty ćwiczeń

EMS- szybkie i zdrowe rezultaty ćwiczeń

Widoczne rezultaty już po kilku sesjach treningowych, zerowe ryzyko kontuzji, szybkie spalanie dużej ilości kalorii i skuteczna walka z cellulitem, a także inne cele możliwe do osiągnięcia- to wszystko zapewni Ci trening EMS!

Co to jest EMS?

Skrót oznacza Electrical muscle stimulation, jest to stymulacja prądem stałym całych partii mięśniowych, nawet tych głębokich. Metoda ćwiczeń popularna na Zachodzie, zwłaszcza w Niemczech. Podczas treningów elektrody zainstalowane w specjalnym kombinezonie „przejmują” niejako funkcję naszego mózgu, czyli wysyłanie impulsów elektrycznych do mięśni. Nad wszystkim czuwa doświadczony trener, co sprawia, że ćwiczenia są zawsze bezpieczne i odpowiednio przez trenera dobrane do danego ćwiczącego. Dobierana jest intensywność i zakres ćwiczeń.

Co zyskujemy dzięki treningowi EMS?

To maksymalna oszczędność czasu! Podczas 20-30 minutowych treningów EMS uzyskujesz to, co wypociłbyś trenując przez 90 minut na zwykłej siłowni wykonując mozolne ćwiczenia. Ponadto trening ten jest mniej monotonny niż najzwyklejszy trening na ulubionej siłowni. Mało zalet? Więc jeszcze kilka:

– małe ryzyko kontuzji,

– brak obciążenia stawów,

– spalanie nawet do 1500 kcal/ trening,

– możliwość trwałej redukcji cellulitu,

– stymulacja nawet najgłębszych partii mięśniowych organizmu, tzw. mięśni stabilizujących,

– przyspieszenie metabolizmu.

Czy ćwiczyć może każdy?

Dla każdego! Zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, dla starszych oraz dla młodszych osób. Jeżeli Twoimi priorytetami jest oszczędność czasu, zdrowy trening pod pilnym okiem specjalisty lub szybka redukcja tkanki tłuszczowej- EMS jest dla Ciebie! Nieważne czy masz kondycję, czy jesteś ze sportem na bakier. EMS to ulubiony trening zarówno piłkarzy i amerykańskich żołnierzy, jak i zupełnych amatorów.

Ponadto trening EMS jest szczególnie polecany osobom, które cierpią na bóle pleców, stawów, układu kostnego. Bóle te często skutecznie uniemożliwiają ćwiczenia na siłowni, przez co zniechęcają do aktywności fizycznej. Trening EMS ogranicza, a z czasem niweluje te przykre dolegliwości. Wzmacnia wytrzymałość całego ciała.

Jak to się robi?

Ćwiczący ubiera odpowiedni kombinezon z elektrodami, które będą stymulowały partie mięśniowe.  Elektrody umiejscowione są na klatce piersiowej, brzuchu i całych plecach. Pośladki są stymulowane poprzez założenie dodatkowego specjalnego pasa biodrowego. Opaski na udach i na ramionach służą do ćwiczenia mięśni kończyn dolnych i górnych. Cały kombinezon stymuluje jednocześnie prawie 10 grup mięśniowych Twojego organizmu! Tak wyposażony możesz zacząć przygodę z elektrostymulacją i cieszyć się pożądanymi efektami w krótkim czasie.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok