Zapytaj trenera

Chcesz umówić się na trening? Skorzystaj z formularza.

Trening EMS
Warszawa Targówek


Lokalizacja trening EMS Warszawa Targówek

Fat No More

 

10% rabat
dla nowych klientów


Pragniesz zgubić zbędne kilogramy? ..ale nie masz czasu na długie i mozolne treningi na siłowni? Mamy coś, właśnie dla Ciebie. Trening dzięki któremu, wymodelujesz sylwetkę, zgubisz zbędne kilogramy.


Zamów teraz

Trening próbny

49 zł

Jednorazowy


Wypróbuj rewolucyjna metodę treningu EMS w Warszawie. 30 minutowy trening zastępuje 2 godziny na siłowni.

Karnet miesięczny

999 zł

8 treningów


Gwarantujemy, ze już po pierwszym miesiącu osiągniesz satysfakcjonujące rezultaty!

 

Trening EMS - elektrostymulacja mięśni - Warszawa Targówek


Czym jest zdobywający u nas coraz większą popularność trening EMS? To elektrostymulacja wszystkich partii Twojego ciała podczas jednej sesji treningowej! Poprzez impulsy prądu rozmieszczone na całym ciele ćwiczącego, 30 minut wystarczy, by osiągnąć rezultaty ponadgodzinnego treningu konwencjonalnego na tradycyjnej siłowni.

Żeby poruszyć ludzki mięsień do skurczu i dać mu sygnał do pracy, potrzebny jest impuls elektryczny przekazywany przez układ nerwowy (mózg) do danej partii naszego ciała. Elektrostymulacja mięśniowa pozwala zrobić dokładnie to samo, ale szybciej i dużo efektywniej. Zewnętrzne elektrody, przesyłając impulsy o odpowiednio dobranym natężeniu, powodują skurcze nawet głębokich partii Twojego ciała, co jest niezwykle trudne do osiągnięcia poprzez zwykłe ćwiczenia siłowe. Metoda ta została opracowana dla rehabilitacji i fizjoterapii i do dziś jest tak wykorzystywana. Znalazła jednak także zastosowanie w sporcie wyczynowym oraz amatorskim.

Trening EMS Warszawa-Targówek


Bardzo duży nacisk, w treningu EMS, położony jest na bezpieczeństwo ćwiczącego. Zajęcia zawsze odbywają się pod okiem wykwalifikowanego trenera, w grupie lub indywidualnie. Osoba ćwicząca wkłada na siebie specjalnie przeznaczoną treningową bieliznę, na którą zakładany jest kombinezon EMS. W kombinezonie rozmieszczone są elektrody- na klatce piersiowej, w okolicy lędźwiowej, na plecach, na brzuchu oraz na kończynach dolnych i górnych- które sterują całym treningiem powodując kurczenie się mięśni. To trener dobiera plan i intensywność treningu po wcześniejszej rozmowie z trenującym i zapoznaniu się z jego oczekiwaniami oraz dotychczasową aktywnością fizyczną. W ostatnim czasie, coraz więcej osób decyduje się na trening EMS, Warszawa-Targówek, coraz bardziej odczuwa zainteresowanie tą formą treningu. Coraz częściej stali bywalcy siłowni, zamieniają zwykłe treningi na trening EMS.

Jakie efekty można osiągnąć dzięki elektrostymulacji?


EMS pozwala na osiągnięcie bardzo różnych celów, począwszy od prozdrowotnych do tych całkowicie opartych na chęci posiadania atrakcyjnego wyglądu. Trening EMS jest zarówno efektywny przy walce ze zbędnymi kilogramami i walce o szczupłą, smukłą sylwetkę, jak i dla kogoś, kto chce wyeliminować uporczywe i utrzymujące się bóle stawowo- kostne, zwłaszcza te związane z siedzącą pracą przed komputerem. Ponadto elektrostymulacja ujędrnia ciało, poprawia kondycję skóry, przyspiesza metabolizm, wspomaga budowanie masy mięśniowej i siły oraz ogólnej wytrzymałości organizmu. EMS jest idealny zarówno dla sportowca zawodowego jak i zupełnego amatora, dla kobiet oraz dla mężczyzn. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do trenowania metodą EMS: choroby serca i układu nerwowego, nadciśnienie, ciąża, nowotwory oraz infekcje, które powodują gorączkę i osłabienie organizmu.

Jeżeli jesteś zabiegany, zapracowany i na wszystko brak Ci czasu, a chcesz zadbać o zdrowie i wygląd swojego ciała- nie zwlekaj! Elektrostymulacja mięśniowa może być tym, czego właśnie Ci potrzeba- na treningi wystarczy poświęcić około 30 minut jedynie 1-2 razy w tygodniu. Zakładane efekty zobaczysz i poczujesz już po kilku sesjach z trenerem. To 100% oszczędność czasu i 100% efektywność treningowa!

 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok